import_export time pin-drop map info close plus new-window texture engelsiz klima wifi usb bisiklet ring-hat ekspres-hat tek-bilet cift-bilet metrobus vapur tren metro havalimani hastane hastane tarife hattipi arrow-line-up arrow-line-down arrow-line-left arrow-line-right arrow-left arrow-right arrow-dropdown home navigation menu-location menu-map menu-card menu-stars menu-more search facebook twitter instagram youtube vine linkedin rss delete playlist_add loop list

Bu yıl 10’uncusu düzenlenen Uluslararası İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı’nın finalinde toplu ulaşım mükemmellik ödülleri sahiplerini buldu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin öncülüğünde düzenlenen Transist 2017 10. Uluslararası İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı iki günlük etkinliklerin ardından Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenen muhteşem ödül töreniyle sona erdi. Düzenlenen ödül törenine İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Hayri Baraçlı ve İETT Genel Müdürü Arif Emecen ile çok sayıda ulaşım otoritesi de hazır bulundu. 

Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından yapılan değerlendirme sonrası, çok sayıda belediye ve ulaşım şirketinin katıldığı yarışta toplu ulaşımın en iyileri belirlendi. Ayrıca Transist 2017 bünyesinde bu yıl ilk kez gerçekleşen Hackathon City İstanbul yarışması kapsamında dereceye girenlere de ödülleri verildi.

Toplu Ulaşımda Başarılı Yerel Yönetimler

Çevre Duyarlılık ve Enerji Kategorisi – Sürdürülebilirlik Birincilik Ödülü
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Daire Başkanı Salih Kumbar 

İşletme ve Verimlilik Kategorisi – Verimlilik Birincilik Ödülü 
Kayseri Ulaşım A.Ş. Genel Müdürü Feyzullah Gündoğdu 

Hizmet Kalitesi Kategorisi - Hizmet Kalitesi Birincilik Ödülü 
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Deniz Köken 

Altyapı ve Yatırım Kategorisi - Erişibelirlik Birincilik Ödülü 
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı adına Ulaşım Hizmetleri Dai. Bşk. Mehmet Can Hallaç 

Teknolojiden Faydalanma Kategorisi - Teknoloji Uygulama Birincilik Ödülü
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ali Rıza Kiremitci 

Finansal Caziplik Kategorisi - Ekonomiklik Birincilik Ödülü 
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Züver Çetinkaya

Sağlık ve Güvenlik Kategorisi - Güvenli Hizmet Birincilik Ödülü
Mersin Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dai. Bşk. Kenan Tektemur 

Hackathon City Bölümü 

Birincilik Ödülü 
İETT Dost Proje Ekibi 

İkincilik Ödülü 
Optimum Rota Proje Ekibi 

Üçüncülük Ödülü 
Buscode Proje Ekibi 

Toplu Ulaşım Teşvik Ödülleri 

Oyuncu Emre Törün’e ödülünü İBB Ulaşım Daire Başkanı Yunus Emre Ayözen verdi. 

Güldüy Güldüy Show Çocuk ekibine ödülü İBB Raylı Sistem Dai Bşk. Turgay Gökdemir verdi.

Türk Bisikletçi Ahmet Örken’e ise ödülünü İBB Kurumsal Gelişim ve Yönetim Sistemleri Dai. Bşk. Ramazan Özcan Yıldırım verdi.

İSBAK Akıllı Ulaşım Yarışması Ödülleri  

Birincilik Ödülü 
Bizero Proje Ekibi 

İkincilik Ödülü 
Dry Body Proje Ekibi 

Üçüncülük Ödülü
Seyrüsefer Proje Ekibi 

Bu haber 763 kez okundu