Kırmızı renkli seferler ÖHO ve OAŞ; siyah renkli seferler İETT’ye aittir.
S İŞARETLİ SEFERLER SANTRAL DURAĞINA KADAR HİZMET VERİR.
B IŞARETLI SEFER BAĞLARBAŞINDAN RING DÖNMEKTEDIR.
Tek yön sefer süresi: 35 dk
Hat Tipi : BESLEME
Tarife Bilgisi : TEK BİLETLİ