Kırmızı renkli seferler ÖHO ve OAŞ; siyah renkli seferler İETT’ye aittir.
A İŞARETLİ SEFERLER ANADOLUHİSARI-GÖKSU YOLUİLE ÇALIŞIR.
(-1) İŞARETLİ SEFERLER MECİDİYEKÖY- TÜRK ALMAN ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞIR.
Tek yön sefer süresi: 61 dk
Hat Tipi : 2.BOĞAZGEÇ
Tarife Bilgisi : 2 BİLETLİ