Kırmızı renkli seferler ÖHO ve OAŞ; siyah renkli seferler İETT’ye aittir.
(-1) İŞARETLİ SAATLERDE SARIGAZİ MERKEZ'DEN BAŞLAR.
16:30 - 20:00 SAATLERİ ARASINDA ALİ SAMİ YEN DURAĞINA UĞRAMAZ.
Tek yön sefer süresi: 100 dk
Hat Tipi : 2.BOĞAZGEÇ
Tarife Bilgisi : 2 BİLETLİ